Šampionem CRKC se stal Janecskó

Jak jistě víte, tak se u nás o víkendu konala první akce svého druhu v ČR a to CRKC - Czech Rental Kart Championship. O titul se porvalo opravdu silné pole jezdců a jezdkyň z devíti států. Po nervy drásajících dvou dnech velice kvalitního závodění nakonec zvítězil Adrián Janecskó! Druhý byl Zdenda Ošťádal a třetí Ed White. Všem závodníkům a závodnicím děkujeme za účast a skvělou podívanou. Za rok se bude akce konat určitě znovu a my už se nemůžeme dočkat!
Kompletní výsledky: https://kartplanet.cz/crkc-2018/results/

Šampionem CRKC se stal Janecskó

As you know, we hosted first championship of its kind in Czech rep. this weekend and that was CRKC - Czech Rental Kart Championship. There was a really strong field of drivers fighting for the title from 9 different countries. After two days of nerve wrecking racing the title goes to Adrián Janecskó! Second was Zdenda Ošťádal and third Ed White. We thank to all racers for taking part and for a great show. We can't wait for the next year when all of this will happen again!
Final results: https://kartplanet.cz/crkc-2018/results/

KartPlanet 16.4.2018, 23:48 708x


Čtěte také...

Dětské motokáry zrušeny!

Dětské motokáry zrušeny!

S okamžitou platností ukončujeme provoz dětských motokár. Ty putují za jinými majiteli a my si pro vás chystáme překvapení, které přijde místo nich v dohledné době....

 KartPlanet  4.9.2018, 23:00  1173x


U nás už se nemrzne!

U nás už se nemrzne!

Věděli jste, že už máme delší dobu v provozu moderní budovu s plně vybaveným barem? Podívejte se do sekce "O nás", kde najde vše potřebné i s fotkami budovy.

 KartPlanet  30.8.2018, 20:00  511x


Česká účast na finále SWS

Česká účast na finále SWS

Jak jistě víte, tak jsme 5.11. 2016 otevřeli naši motokárovou půjčovnu s tím, že to budeme dělat pro všechny nadšence, kterým v těle koluje krev namíchaná s benzínem. Bylo...

 KartPlanet  20.6.2018, 19:00  581x
99% doporučuje
@kartplanet.cz @kartplanet_cz @kartplanet.cz