Šampionem CRKC se stal Janecskó

Jak jistě víte, tak se u nás o víkendu konala první akce svého druhu v ČR a to CRKC - Czech Rental Kart Championship. O titul se porvalo opravdu silné pole jezdců a jezdkyň z devíti států. Po nervy drásajících dvou dnech velice kvalitního závodění nakonec zvítězil Adrián Janecskó! Druhý byl Zdenda Ošťádal a třetí Ed White. Všem závodníkům a závodnicím děkujeme za účast a skvělou podívanou. Za rok se bude akce konat určitě znovu a my už se nemůžeme dočkat!

As you know, we hosted first championship of its kind in Czech rep. this weekend and that was CRKC - Czech Rental Kart Championship. There was a really strong field of drivers fighting for the title from 9 different countries. After two days of nerve wrecking racing the title goes to Adrián Janecskó! Second was Zdenda Ošťádal and third Ed White. We thank to all racers for taking part and for a great show. We can't wait for the next year when all of this will happen again!

KartPlanet 16.4.2018, 23:48 147x

Padl traťový rekord

Včera večer padl po více než půl roce traťový rekord ! Navíc, poprvé byla pokořena hranice 47 vteřin. Hodnota nového rekordu je 46,988 a držitelem je Mates Vrána. Kdo ho překoná?

KartPlanet  21.4.2018, 12:57  303x

Článek z průběhu CRKC

Během víkendu 13. - 15. dubna 2018 se na Pražské trati KartPlanet uskutečnil první ročník CRKC - Czech Rental Kart Championship. Tohoto Mistroství se zúčastnilo celkem 43 jezdců z 9 států...

KartPlanet  17.4.2018, 16:06  137x

Soutěžte s námi na FB

Na našem oficiálním Facebooku KartPlanet právě probíhá soutěž o super cenu - lekci KartPlanet Academy zdarma. Najeďte si tedy na náš Facebook a zasoutěžte si s námi.

KartPlanet  5.3.2018, 21:19  310x